CPWN031R000FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN031R000FE14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPWN031R000FE14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPWN031R000FE14.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPWN031R000FE14 specifikacijos
Dalies numeris CPWN031R000FE14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17915 pcs Duomenų lapas CPWN031R000FE14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPWN Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound