CPW2020R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW2020R00JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPW2020R00JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 20 OHM 20W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPW2020R00JB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
CPW2020R00JB14 specifikacijos
Dalies numeris CPW2020R00JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 20 OHM 20W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1443 pcs Duomenų lapas CPW2020R00JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serija CPW Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPW2022R00JE14
CPW2022R00JE14
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 22 OHM 20W 5% AXIAL
Sandelyje: 1343 pcs
parsisiųsti: CPW2022R00JE14.pdf
RFQ
CPW2020R00JB143
CPW2020R00JB143
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 20 OHM 20W 5% AXIAL