CPW05R5000FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW05R5000FE14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPW05R5000FE14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPW05R5000FE14.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPW05R5000FE14 specifikacijos
Dalies numeris CPW05R5000FE14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17161 pcs Duomenų lapas CPW05R5000FE14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPW Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound