CPSM05R2000KE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPSM05R2000KE31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPSM05R2000KE31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 10% 5W
Duomenų lapai: CPSM05R2000KE31.pdf
  • Pranešimas
CPSM05R2000KE31 specifikacijos
Dalies numeris CPSM05R2000KE31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.2 OHM 10% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91741 pcs Duomenų lapas CPSM05R2000KE31.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 1.060" L x 0.374" W (26.92mm x 9.50mm)
Serija CPSM Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±10% 5W Chip Resistor 2-SMD, No Lead Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound