CPSL07R0200JE145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL07R0200JE145 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPSL07R0200JE145
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 7W 5% 4LEAD
Duomenų lapai: CPSL07R0200JE145.pdf
  • Pranešimas
CPSL07R0200JE145 specifikacijos
Dalies numeris CPSL07R0200JE145 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.02 OHM 7W 5% 4LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13309 pcs Duomenų lapas CPSL07R0200JE145.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serija CPSL Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound