CPSL05R0700JB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL05R0700JB145 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPSL05R0700JB145
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.07 OHM 5W 5% 4LEAD
Duomenų lapai: CPSL05R0700JB145.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CPSL05R0700JB145 specifikacijos
Dalies numeris CPSL05R0700JB145 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.07 OHM 5W 5% 4LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17257 pcs Duomenų lapas CPSL05R0700JB145.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPSL Atsparumas 70 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 70 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound