CPSL03R0100HB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL03R0100HB145 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPSL03R0100HB145
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 3W 3% 4LEAD
Duomenų lapai: CPSL03R0100HB145.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPSL03R0100HB145 specifikacijos
Dalies numeris CPSL03R0100HB145 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.01 OHM 3W 3% 4LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14116 pcs Duomenų lapas CPSL03R0100HB145.pdf
Tolerancija ±3% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPSL Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 mOhms ±3% 3W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPSL03R0100JB143
CPSL03R0100JB143
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.01 OHM 3W 5% 4LEAD
Sandelyje: 15213 pcs
parsisiųsti: CPSL03R0100JB143.pdf
RFQ
CPSL03R0100JB145
CPSL03R0100JB145
Gamintojai: Dale / Vishay