CPR2015R10JF10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR2015R10JF10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR2015R10JF10
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 15.1 OHM 20W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPR2015R10JF10.pdf
  • Pranešimas
CPR2015R10JF10 specifikacijos
Dalies numeris CPR2015R10JF10 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 15.1 OHM 20W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11707 pcs Duomenų lapas CPR2015R10JF10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Serija CPR Atsparumas 15.1 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15.1 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound