CPR1522R00KF10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR1522R00KF10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR1522R00KF10
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 22 OHM 15W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPR1522R00KF10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPR1522R00KF10 specifikacijos
Dalies numeris CPR1522R00KF10 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 22 OHM 15W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10758 pcs Duomenų lapas CPR1522R00KF10.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.888" L x 0.500" W (47.96mm x 12.70mm)
Serija CPR Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22 Ohms ±10% 15W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound