CPR1027R00JF10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR1027R00JF10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR1027R00JF10
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 27 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPR1027R00JF10.pdf
  • Pranešimas
CPR1027R00JF10 specifikacijos
Dalies numeris CPR1027R00JF10 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 27 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10715 pcs Duomenų lapas CPR1027R00JF10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.888" L x 0.375" W (47.96mm x 9.53mm)
Serija CPR Atsparumas 27 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound