CPR07R4700KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR07R4700KE10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR07R4700KE10
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.47 OHM 7W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPR07R4700KE10.pdf
  • Pranešimas
CPR07R4700KE10 specifikacijos
Dalies numeris CPR07R4700KE10 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.47 OHM 7W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10566 pcs Duomenų lapas CPR07R4700KE10.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm)
Serija CPR Atsparumas 470 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470 mOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound