CPR05R5100JE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR05R5100JE31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR05R5100JE31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.51 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPR05R5100JE31.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPR05R5100JE31 specifikacijos
Dalies numeris CPR05R5100JE31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.51 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56337 pcs Duomenų lapas CPR05R5100JE31.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Serija CPR Atsparumas 510 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 510 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound