CPR055R600JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR055R600JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR055R600JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 5.6 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPR055R600JB14.pdf
  • Pranešimas
CPR055R600JB14 specifikacijos
Dalies numeris CPR055R600JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 5.6 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14755 pcs Duomenų lapas CPR055R600JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Serija CPR Atsparumas 5.6 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound