CPR05120R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR05120R0KB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR05120R0KB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 120 OHM 5W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPR05120R0KB14.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPR05120R0KB14 specifikacijos
Dalies numeris CPR05120R0KB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 120 OHM 5W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15531 pcs Duomenų lapas CPR05120R0KB14.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Serija CPR Atsparumas 120 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound