CPR03R9100JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03R9100JE14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR03R9100JE14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.91 OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPR03R9100JE14.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPR03R9100JE14 specifikacijos
Dalies numeris CPR03R9100JE14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.91 OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13923 pcs Duomenų lapas CPR03R9100JE14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Serija CPR Atsparumas 910 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.375" (9.53mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 910 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound