CPR0347R00KE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR0347R00KE31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR0347R00KE31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 47 OHM 3W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPR0347R00KE31.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPR0347R00KE31 specifikacijos
Dalies numeris CPR0347R00KE31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 47 OHM 3W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60675 pcs Duomenų lapas CPR0347R00KE31.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Serija CPR Atsparumas 47 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.375" (9.53mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound