CPL10R0800JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL10R0800JB143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL10R0800JB143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.08 OHM 10W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPL10R0800JB143.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CPL10R0800JB143 specifikacijos
Dalies numeris CPL10R0800JB143 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.08 OHM 10W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1759 pcs Duomenų lapas CPL10R0800JB143.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serija CPL Atsparumas 80 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 80 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPL10R0800JB31
CPL10R0800JB31
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.08 OHM 10W 5% AXIAL
Sandelyje: 92487 pcs
parsisiųsti: CPL10R0800JB31.pdf
RFQ
CPL10R0800JB14
CPL10R0800JB14
Gamintojai: Dale / Vishay