CPL10R0100FB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL10R0100FB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL10R0100FB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPL10R0100FB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPL10R0100FB14 specifikacijos
Dalies numeris CPL10R0100FB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1645 pcs Duomenų lapas CPL10R0100FB14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serija CPL Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound