CPL07R0500FE313
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0500FE313 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL07R0500FE313
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 7W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPL07R0500FE313.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPL07R0500FE313 specifikacijos
Dalies numeris CPL07R0500FE313 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.05 OHM 7W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43999 pcs Duomenų lapas CPL07R0500FE313.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serija CPL Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPL07R0500JE14
CPL07R0500JE14
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.05 OHM 7W 5% AXIAL
Sandelyje: 15496 pcs
parsisiųsti: CPL07R0500JE14.pdf
RFQ
CPL07R0500FE31
CPL07R0500FE31
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.05 OHM 7W 1% AXIAL