CPL07R0300JE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0300JE143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL07R0300JE143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.03 OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPL07R0300JE143.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPL07R0300JE143 specifikacijos
Dalies numeris CPL07R0300JE143 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.03 OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17340 pcs Duomenų lapas CPL07R0300JE143.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serija CPL Atsparumas 30 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPL07R0300JE31
CPL07R0300JE31
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.03 OHM 7W 5% AXIAL
Sandelyje: 59540 pcs
parsisiųsti: CPL07R0300JE31.pdf
RFQ
CPL07R0400FB14
CPL07R0400FB14
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.04 OHM 7W 1% AXIAL
Sandelyje: 15740 pcs
parsisiųsti: CPL07R0400FB14.pdf
RFQ
CPL07R0300JE14
CPL07R0300JE14