CPL07R0200JE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0200JE31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL07R0200JE31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPL07R0200JE31.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CPL07R0200JE31 specifikacijos
Dalies numeris CPL07R0200JE31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.02 OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64806 pcs Duomenų lapas CPL07R0200JE31.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serija CPL Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound