CPL05R0600FE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0600FE31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL05R0600FE31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.06 OHM 5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPL05R0600FE31.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CPL05R0600FE31 specifikacijos
Dalies numeris CPL05R0600FE31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.06 OHM 5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49761 pcs Duomenų lapas CPL05R0600FE31.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPL Atsparumas 60 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 60 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound