CPL05R0150JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0150JB143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL05R0150JB143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.015 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPL05R0150JB143.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPL05R0150JB143 specifikacijos
Dalies numeris CPL05R0150JB143 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.015 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14706 pcs Duomenų lapas CPL05R0150JB143.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPL Atsparumas 15 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound