CPL03R0700JB313
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0700JB313 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL03R0700JB313
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.07 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPL03R0700JB313.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPL03R0700JB313 specifikacijos
Dalies numeris CPL03R0700JB313 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.07 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 88917 pcs Duomenų lapas CPL03R0700JB313.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPL Atsparumas 70 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 70 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPL03R0700JE14
CPL03R0700JE14
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.07 OHM 3W 5% AXIAL
Sandelyje: 15109 pcs
parsisiųsti: CPL03R0700JE14.pdf
RFQ
CPL03R0700FE313
CPL03R0700FE313
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.07 OHM 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 61153 pcs
parsisiųsti: CPL03R0700FE313.pdf
RFQ
CPL03R0700JB31
CPL03R0700JB31