CPL03R0400FE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0400FE143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL03R0400FE143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.04 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPL03R0400FE143.pdf
  • Pranešimas
CPL03R0400FE143 specifikacijos
Dalies numeris CPL03R0400FE143 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.04 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14649 pcs Duomenų lapas CPL03R0400FE143.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPL Atsparumas 40 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPL03R0390FB14
CPL03R0390FB14
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.039 OHM 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 16048 pcs
parsisiųsti: CPL03R0390FB14.pdf
RFQ
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.04 OHM 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 13753 pcs
parsisiųsti: CPL03R0400FB14.pdf
RFQ
CPL03R0400FE14
CPL03R0400FE14