CPL03R0100JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0100JB143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL03R0100JB143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPL03R0100JB143.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CPL03R0100JB143 specifikacijos
Dalies numeris CPL03R0100JB143 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16137 pcs Duomenų lapas CPL03R0100JB143.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPL Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPL03R0100JE31
CPL03R0100JE31
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL
Sandelyje: 57273 pcs
parsisiųsti: CPL03R0100JE31.pdf
RFQ
CPL03R0100HS393
CPL03R0100HS393
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.01 OHM 3W 3% AXIAL
Sandelyje: 64109 pcs
parsisiųsti: CPL03R0100HS393.pdf
RFQ
CPL03R0100JB14
CPL03R0100JB14