CPCP107R000FE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP107R000FE32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP107R000FE32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 7 OHM 10W 1% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP107R000FE32.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CPCP107R000FE32 specifikacijos
Dalies numeris CPCP107R000FE32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 7 OHM 10W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17508 pcs Duomenų lapas CPCP107R000FE32.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCP Atsparumas 7 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.372" (34.85mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound