CPCP10300R0JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP10300R0JB32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP10300R0JB32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 300 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP10300R0JB32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CPCP10300R0JB32 specifikacijos
Dalies numeris CPCP10300R0JB32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 300 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17260 pcs Duomenų lapas CPCP10300R0JB32.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCP Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.372" (34.85mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound