CPCP1020R00JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP1020R00JB31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP1020R00JB31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 20 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP1020R00JB31.pdf
  • Pranešimas
CPCP1020R00JB31 specifikacijos
Dalies numeris CPCP1020R00JB31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 20 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 62572 pcs Duomenų lapas CPCP1020R00JB31.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCP Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.372" (34.85mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound