CPCP05R1000GE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP05R1000GE32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP05R1000GE32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 5W 2% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP05R1000GE32.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPCP05R1000GE32 specifikacijos
Dalies numeris CPCP05R1000GE32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.1 OHM 5W 2% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16158 pcs Duomenų lapas CPCP05R1000GE32.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCP Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.003" (25.48mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±2% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound