CPCP05560R0JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP05560R0JB32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP05560R0JB32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 560 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP05560R0JB32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPCP05560R0JB32 specifikacijos
Dalies numeris CPCP05560R0JB32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 560 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15045 pcs Duomenų lapas CPCP05560R0JB32.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCP Atsparumas 560 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.003" (25.48mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 560 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound