CPCP0539R00JB321
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP0539R00JB321 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP0539R00JB321
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 39 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP0539R00JB321.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPCP0539R00JB321 specifikacijos
Dalies numeris CPCP0539R00JB321 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 39 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17293 pcs Duomenų lapas CPCP0539R00JB321.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCP Atsparumas 39 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.003" (25.48mm) funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 39 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPCP0539R00JE32
CPCP0539R00JE32
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 39 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 13270 pcs
parsisiųsti: CPCP0539R00JE32.pdf
RFQ
CPCP0539R00JB32
CPCP0539R00JB32
Gamintojai: Dale / Vishay