CPCP03R1000FB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP03R1000FB31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP03R1000FB31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 3W 1% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP03R1000FB31.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
CPCP03R1000FB31 specifikacijos
Dalies numeris CPCP03R1000FB31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.1 OHM 3W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 70662 pcs Duomenų lapas CPCP03R1000FB31.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCP Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (24.99mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound