CPCP0333R00FE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP0333R00FE32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP0333R00FE32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 33 OHM 3W 1% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP0333R00FE32.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPCP0333R00FE32 specifikacijos
Dalies numeris CPCP0333R00FE32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 33 OHM 3W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16714 pcs Duomenų lapas CPCP0333R00FE32.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCP Atsparumas 33 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (24.99mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound