CPCP0250R00JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP0250R00JB31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCP0250R00JB31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 50 OHM 2W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCP0250R00JB31.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
CPCP0250R00JB31 specifikacijos
Dalies numeris CPCP0250R00JB31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 50 OHM 2W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 80525 pcs Duomenų lapas CPCP0250R00JB31.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serija CPCP Atsparumas 50 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.807" (20.50mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound