CPCL05R0540HB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCL05R0540HB32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCL05R0540HB32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.054 OHM 5W 3% RADIAL
Duomenų lapai: CPCL05R0540HB32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CPCL05R0540HB32 specifikacijos
Dalies numeris CPCL05R0540HB32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.054 OHM 5W 3% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13682 pcs Duomenų lapas CPCL05R0540HB32.pdf
Tolerancija ±3% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCL Atsparumas 54 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.003" (25.48mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 54 mOhms ±3% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound