CPCF079K100JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF079K100JE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCF079K100JE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 9.1K OHM 7W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCF079K100JE66.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
CPCF079K100JE66 specifikacijos
Dalies numeris CPCF079K100JE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 9.1K OHM 7W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64912 pcs Duomenų lapas CPCF079K100JE66.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCF Atsparumas 9.1 kOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.594" (40.50mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.1 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film