CPCF055K100JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF055K100JE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCF055K100JE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 5.1K OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCF055K100JE66.pdf
  • Pranešimas
CPCF055K100JE66 specifikacijos
Dalies numeris CPCF055K100JE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 5.1K OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 241585 pcs Duomenų lapas CPCF055K100JE66.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCF Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.003" (25.48mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film