CPCF052K210FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF052K210FB32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCF052K210FB32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.21K OHM 5W 1% RADIAL
Duomenų lapai: CPCF052K210FB32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPCF052K210FB32 specifikacijos
Dalies numeris CPCF052K210FB32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.21K OHM 5W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16502 pcs Duomenų lapas CPCF052K210FB32.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCF Atsparumas 2.21 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.003" (25.48mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.21 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film