CPCF05150K0JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF05150K0JB31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCF05150K0JB31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 150K OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCF05150K0JB31.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
CPCF05150K0JB31 specifikacijos
Dalies numeris CPCF05150K0JB31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 150K OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 96695 pcs Duomenų lapas CPCF05150K0JB31.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCF Atsparumas 150 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.003" (25.48mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film