CPCF032K200JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF032K200JE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCF032K200JE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2K OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCF032K200JE66.pdf
  • Pranešimas
CPCF032K200JE66 specifikacijos
Dalies numeris CPCF032K200JE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2K OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 279426 pcs Duomenų lapas CPCF032K200JE66.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCF Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (24.99mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film