CPCF0310K00JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0310K00JB32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCF0310K00JB32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10K OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCF0310K00JB32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPCF0310K00JB32 specifikacijos
Dalies numeris CPCF0310K00JB32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10K OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14768 pcs Duomenų lapas CPCF0310K00JB32.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCF Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 225°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (24.99mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film