CPCC10470R0KB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC10470R0KB31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCC10470R0KB31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 470 OHM 10W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPCC10470R0KB31.pdf
  • Pranešimas
CPCC10470R0KB31 specifikacijos
Dalies numeris CPCC10470R0KB31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 470 OHM 10W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 87378 pcs Duomenų lapas CPCC10470R0KB31.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCC Atsparumas 470 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.372" (34.85mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound