CPCC1010R00KB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC1010R00KB32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCC1010R00KB32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10 OHM 10W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPCC1010R00KB32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPCC1010R00KB32 specifikacijos
Dalies numeris CPCC1010R00KB32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10 OHM 10W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16839 pcs Duomenų lapas CPCC1010R00KB32.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCC Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.372" (34.85mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound