CPCC03R5000JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC03R5000JB32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCC03R5000JB32
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPCC03R5000JB32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPCC03R5000JB32 specifikacijos
Dalies numeris CPCC03R5000JB32 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15356 pcs Duomenų lapas CPCC03R5000JB32.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCC Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (24.99mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound