CPCC032R200KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC032R200KE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPCC032R200KE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2 OHM 3W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPCC032R200KE66.pdf
  • Pranešimas
CPCC032R200KE66 specifikacijos
Dalies numeris CPCC032R200KE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2 OHM 3W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 261296 pcs Duomenų lapas CPCC032R200KE66.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCC Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (24.99mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound