CP00252R200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00252R200JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP00252R200JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2 OHM 25W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP00252R200JB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP00252R200JB14 specifikacijos
Dalies numeris CP00252R200JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2 OHM 25W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7893 pcs Duomenų lapas CP00252R200JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Serija CP Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound