CP002012R00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP002012R00KE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP002012R00KE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 12 OHM 20W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP002012R00KE66.pdf
  • Pranešimas
CP002012R00KE66 specifikacijos
Dalies numeris CP002012R00KE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 12 OHM 20W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68688 pcs Duomenų lapas CP002012R00KE66.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Serija CP Atsparumas 12 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CP00 12R00KE66
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 12 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound