CP0020100R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0020100R0KB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0020100R0KB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100 OHM 20W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP0020100R0KB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP0020100R0KB14 specifikacijos
Dalies numeris CP0020100R0KB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100 OHM 20W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7865 pcs Duomenų lapas CP0020100R0KB14.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Serija CP Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CP00 100R0KB14
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound