CP00152R200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00152R200JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP00152R200JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2 OHM 15W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP00152R200JB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP00152R200JB14 specifikacijos
Dalies numeris CP00152R200JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2 OHM 15W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7191 pcs Duomenų lapas CP00152R200JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Serija CP Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CP00152R 0JB14
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CP00152R000JE31
CP00152R000JE31
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 2 OHM 15W 5% AXIAL
Sandelyje: 65532 pcs
parsisiųsti: CP00152R000JE31.pdf
RFQ
CP00152R200JB143
CP00152R200JB143
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 2.2 OHM 15W 5% AXIAL